PFE500F-12/T
DigiKeyn tuotenumero
285-PFE500F-12/T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PFE500F-12/T
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 42A 85 – 265VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PFE500F-12/T -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, Yleistulo
Valmistaja
TDK-Lambda
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
83%
Pakkaustapa
Kaukalo
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
17-DIP-moduuli, täysi tiilipakkaus
Tyyppi
Koteloitu
Koko/mitat
4,80" pit. x 2,76" lev. x 0,50" kork. (122,0mm x 70,0mm x 12,7mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CE, cULus
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Vakionumero
60950-1; 62368-1
Jännite - lähtö 1
12V
Linjan regulointi
48mV
Virta - lähtö (maks.)
42A
Kuorman regulointi
48mV
Teho (wattia)
500 W