PFE300SA-28/T
DigiKeyn tuotenumero
285-PFE300SA-28/T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PFE300SA-28/T
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 28V 302W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 28V 10,8A 85 – 265VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
PFE300SA-28/T -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
0.89
Koko/mitat
4,60" pit. x 2,40" lev. x 0,50" kork. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Jännite - lähtö 1
28V
Linjan regulointi
56mV
Virta - lähtö (maks.)
10,8A
Kuorman regulointi
56mV
Teho (wattia)
302 W