PFE1000FA-48 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
TDK-Lambda
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 21A 85 – 265VAC Tulo
PFE1000FA-48
PFE1000FA-48
TDK-Lambda PFE1000FA AC/DC Power Modules | Digi-Key Daily
PFE1000FA-48
DigiKeyn tuotenumero
285-2516-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PFE1000FA-48
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 1008W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PFE1000FA-48 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, Yleistulo
Valmistaja
TDK-Lambda
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
90%
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
21-DIP-moduuli
Tyyppi
Koteloitu
Koko/mitat
6,30" pit. x 3,94" lev. x 0,53" kork. (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Vakionumero
60950-1; 62368-1
Jännite - lähtö 1
48V
Linjan regulointi
96mV
Virta - lähtö (maks.)
21A
Kuorman regulointi
96mV
Teho (wattia)
1008 W