PFE1000FA-12
DigiKeyn tuotenumero
285-2512-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PFE1000FA-12
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 720W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 60A 85 – 265VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PFE1000FA-12 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, Yleistulo
Valmistaja
TDK-Lambda
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
86%
Pakkaustapa
Kaukalo
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
21-DIP-moduuli
Tyyppi
Koteloitu
Koko/mitat
6,30" pit. x 3,94" lev. x 0,53" kork. (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Vakionumero
60950-1; 62368-1
Jännite - lähtö 1
12V
Linjan regulointi
48mV
Virta - lähtö (maks.)
60A
Kuorman regulointi
48mV
Teho (wattia)
720 W