PF1500B-360/T on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
TDK-Lambda
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 360V 2,8A 85 – 265VAC Tulo
TDK-Lambda PF-B Series
PF1500B-360/T
DigiKeyn tuotenumero
285-PF1500B-360/T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PF1500B-360/T
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 360V 1.008KW
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PF1500B-360/T -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, pohjalevy, etäkäynnistys ja -sammutus, etätunnistus, yleistulo
Valmistaja
TDK-Lambda
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C
Sarja
Tehokkuus
96,5%
Pakkaustapa
Kaukalo
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Full Brick
Tyyppi
Koteloitu
Koko/mitat
4,60" pit. x 2,40" lev. x 0,50" kork. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CE, CSA, IEC, UKCA, UL
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Vakionumero
Jännite - lähtö 1
360V
Linjan regulointi
5V
Virta - lähtö (maks.)
2,8A
Kuorman regulointi
10V
Teho (wattia)
1.008 kW