PAH450S48-28/T
DigiKeyn tuotenumero
285-PAH450S48-28/T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PAH450S48-28/T
Kuvaus
DC DC CONVERTER 28V 450W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 28V 16A 36V - 76V Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
450 W
Valm.
Jännite - erotus
1.5 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP, OVP
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
92%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
36V
Pakkaus / kotelo
9-DIP-moduuli, 1/2-tiilipakkaus
Tulojännite (maks.)
76V
Koko/mitat
2,40" pit. x 2,28" lev. x 0,50" kork. (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Jännite - lähtö 1
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
16A