PAH350S48-28/T
DigiKeyn tuotenumero
285-PAH350S48-28/T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PAH350S48-28/T
Kuvaus
DC DC CONVERTER 28V 350W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 28V 12,5A 36V - 76V Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
350 W
Valm.
Jännite - erotus
1.5 kV
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C
Tehokkuus
92%
Tulojännite (min.)
36V
Tulojännite (maks.)
76V
Koko/mitat
2,40" pit. x 2,28" lev. x 0,50" kork. (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Virta - lähtö (maks.)
12,5A