PAF600F280-12/T
DigiKeyn tuotenumero
285-1483-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PAF600F280-12/T
Kuvaus
DC DC CONVERTER 7.2-14.4V 600W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 7,2 – 14,4V 50A 200V - 400V Tulo
EDA/CAD-mallit
PAF600F280-12/T -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
600 W
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C
Tehokkuus
90%
Tulojännite (min.)
200V
Tulojännite (maks.)
400V
Koko/mitat
4,60" pit. x 2,40" lev. x 0,50" kork. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Virta - lähtö (maks.)
50A