KWS10A-24
DigiKeyn tuotenumero
285-2484-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KWS10A-24
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 10W
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 500mA 85 – 265VAC, 120 – 370VDC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
KWS10A-24 -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valmistaja
TDK-Lambda
Ominaisuudet
Yleistulo
Sarja
Toimintalämpötila
-10°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
84%
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Koteloitu
Pakkaus / kotelo
4-DIP-moduuli
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
1,50" pit. x 1,00" lev. x 0,85" kork. (38,1mm x 25,4mm x 21,5mm)
Jännite - tulo
85 – 265VAC, 120 – 370VDC
Hyväksyjä
CE
Jännite - lähtö 1
24V
Linjan regulointi
150mV
Virta - lähtö (maks.)
500mA
Kuorman regulointi
96mV
Teho (wattia)
10 W