KPSA10-24
DigiKeyn tuotenumero
285-KPSA10-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KPSA10-24
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 10W
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
KPSA10-24 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Yleistulo
Valmistaja
TDK-Lambda
Toimintalämpötila
0°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
0.75
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
4-DIP-moduuli
Tyyppi
Avoin kehys
Koko/mitat
2,40" pit. x 1,55" lev. x 0,90" kork. (61,0mm x 39,4mm x 22,9mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CE, CSA, EN, UL
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Vakionumero
Jännite - lähtö 1
24V
Linjan regulointi
±0,5%
Teho (wattia)
10 W
Kuorman regulointi
±1%