KMS15A-24
KMS15A-24
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
KMS15A-24
DigiKeyn tuotenumero
285-2529-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KMS15A-24
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 15W
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 625mA 90 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
EDA/CAD-mallit
KMS15A-24 -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
85%
Koko/mitat
2,07" pit. x 1,08" lev. x 0,93" kork. (52,5mm x 27,4mm x 23,5mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC, 120 – 370VDC
Jännite - lähtö 1
24V
Linjan regulointi
±120mV
Virta - lähtö (maks.)
625mA
Kuorman regulointi
±240mV
Teho (wattia)
15 W