KMS15A-15
DigiKeyn tuotenumero
285-2528-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KMS15A-15
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 15V 15W
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 15V 1A 90 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
EDA/CAD-mallit
KMS15A-15 -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
84%
Koko/mitat
2,07" pit. x 1,08" lev. x 0,93" kork. (52,5mm x 27,4mm x 23,5mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC, 120 – 370VDC
Jännite - lähtö 1
15V
Linjan regulointi
±75mV
Virta - lähtö (maks.)
1A
Kuorman regulointi
±150mV
Teho (wattia)
15 W