IQG48033A120V-1D9-R
IQG48033A120V-1D9-R
IQG48033A120V-1D9-R
IQG48033A120V-1D9-R
DigiKeyn tuotenumero
285-2227-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IQG48033A120V-1D9-R
Kuvaus
DC DC CONVERTER 12V 396W
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Väylän välimuunnin DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 33A 36V - 75V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IQG48033A120V-1D9-R -mallit
Kategoria
Jännite - erotus
1.5 kV
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP, OVP
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 124°C
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
95%
Tyyppi
Väylän välimuunnin
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
8-DIP-moduuli, 1/4-tiilipakkaus
Tulojännite (min.)
36V
Koko/mitat
2,28" pit. x 1,45" lev. x 0,52" kork. (57,9mm x 36,8mm x 13,2mm)
Tulojännite (maks.)
75V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Jännite - lähtö 1
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
33A