IQG48025A120V-101-R
DigiKeyn tuotenumero
285-2186-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IQG48025A120V-101-R
Kuvaus
DC DC CONVERTER 12V 300W
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Väylän välimuunnin DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 25A 36V - 75V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IQG48025A120V-101-R -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
300 W
Valm.
Jännite - erotus
1.5 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Väylän välimuunnin
Tehokkuus
94%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
36V
Pakkaus / kotelo
8-DIP-moduuli, 1/4-tiilipakkaus
Tulojännite (maks.)
75V
Koko/mitat
2,28" pit. x 1,45" lev. x 0,52" kork. (57,9mm x 36,8mm x 13,2mm)
Jännite - lähtö 1
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Virta - lähtö (maks.)
25A