I7C4W012A050V-0F3-R
TDK-Lambda i7C Series
I7C4W012A050V-0F3-R
DigiKeyn tuotenumero
285-I7C4W012A050V-0F3-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
I7C4W012A050V-0F3-R
Kuvaus
DC DC CONVERTER 5-28V 300W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5 – 28V 12A 9V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
I7C4W012A050V-0F3-R -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, jäähdytyslevy, etäkäynnistys ja -sammutus, etätunnistus
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Kaukalo
Tehokkuus
96%
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Pakkaus / kotelo
1/16 tiilipakkaus
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
1,45" pit. x 1,34" lev. x 0,98" kork. (36,8mm x 34,0mm x 24,9mm)
Tulojännite (min.)
9V
Valmistajan laitepakkaus
1/16 tiilipakkaus
Tulojännite (maks.)
36V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CE, UKCA
Virta - lähtö (maks.)
12A
Vakionumero
60950-1; 62368-1
Teho (wattia)
336 W