I7C2W020A120V-PC3-R
DigiKeyn tuotenumero
285-I7C2W020A120V-PC3-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
I7C2W020A120V-PC3-R
Kuvaus
DC DC CONVERTER 8-24V 300W
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 8 – 24V 20A 9V - 36V Tulo
EDA/CAD-mallit
I7C2W020A120V-PC3-R -mallit
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Jalustalevy, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Kotelo
Koko/mitat
1,45" pit. x 1,34" lev. x 0,59" kork. (36,8mm x 34,0mm x 15,0mm)
Tulojännite (min.)
9V
Tulojännite (maks.)
36V
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CE, UKCA
Virta - lähtö (maks.)
20A
Vakionumero
60950-1; 62368-1
Teho (wattia)
480 W