I7C2W020A120V-001-R
DigiKeyn tuotenumero
285-I7C2W020A120V-001-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
I7C2W020A120V-001-R
Kuvaus
DC DC CONVERTER 8-24V 300W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 8 – 24V 20A 9V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
I7C2W020A120V-001-R -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
300 W
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus
Pakkaustapa
Kaukalo
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
0.97
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
1/16 tiilipakkaus
Tulojännite (min.)
9V
Koko/mitat
1,45" pit. x 1,34" lev. x 0,58" kork. (36,8mm x 34,0mm x 14,7mm)
Tulojännite (maks.)
36V
Valmistajan laitepakkaus
1/16 tiilipakkaus
Jännite - lähtö 1
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Virta - lähtö (maks.)
20A