I7A4W033A033V-0F3-R
DigiKeyn tuotenumero
285-I7A4W033A033V-0F3-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
I7A4W033A033V-0F3-R
Kuvaus
DC DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3 – 24V 33A 18V - 60V Tulo
EDA/CAD-mallit
I7A4W033A033V-0F3-R -mallit
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, jäähdytyslevy, etäkäynnistys ja -sammutus, etätunnistus
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tehokkuus
98%
Koko/mitat
1,45" pit. x 1,34" lev. x 0,98" kork. (36,8mm x 34,0mm x 24,9mm)
Tulojännite (min.)
18V
Tulojännite (maks.)
60V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CE, UKCA
Virta - lähtö (maks.)
33A
Vakionumero
Teho (wattia)
792 W