I7A4W033A033V-000-R
DigiKeyn tuotenumero
285-I7A4W033A033V-000-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
I7A4W033A033V-000-R
Kuvaus
DC DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3V – 24V 33A 18V - 60V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
I7A4W033A033V-000-R -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Kaukalo
Tehokkuus
0.97
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Pakkaus / kotelo
1/16 tiilipakkaus
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
1,45" pit. x 1,34" lev. x 0,45" kork. (36,8mm x 34,0mm x 11,5mm)
Tulojännite (min.)
18V
Valmistajan laitepakkaus
1/16 tiilipakkaus
Tulojännite (maks.)
60V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteellisenä
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CE, cURus, IEC
Virta - lähtö (maks.)
33A
Vakionumero
Teho (wattia)
500 W