I7A24045A033V-0F1-R
DigiKeyn tuotenumero
285-I7A24045A033V-0F1-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
I7A24045A033V-0F1-R
Kuvaus
DC DC CONVERTER 3.3-18V 750W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3V – 18V 45A 18V - 32V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
I7A24045A033V-0F1-R -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, jäähdytyslevy, etäkäynnistys ja -sammutus, etätunnistus
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Kaukalo
Tehokkuus
98,5%
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Pakkaus / kotelo
1/16 tiilipakkaus
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
1,45" pit. x 1,34" lev. x 0,98" kork. (36,8mm x 34,0mm x 24,9mm)
Tulojännite (min.)
18V
Valmistajan laitepakkaus
1/16 tiilipakkaus
Tulojännite (maks.)
32V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CE, cURus, IEC
Virta - lähtö (maks.)
45A
Vakionumero
Teho (wattia)
750 W