I1C4W010A120V-005-R
DigiKeyn tuotenumero
285-I1C4W010A120V-005-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
I1C4W010A120V-005-R
Kuvaus
DC DC CONVERTER 12V 120W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 10A 18V - 75V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
I1C4W010A120V-005-R -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
120 W
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 120°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
0.97
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (min.)
18V
Koko/mitat
1,04" pit. x 1,04" lev. x 0,40" kork. (26,4mm x 26,4mm x 10,2mm)
Tulojännite (maks.)
75V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CE, UKCA
Virta - lähtö (maks.)
10A