HWS50A-5/A
DigiKeyn tuotenumero
285-2262-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HWS50A-5/A
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 5V 50W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HWS50A-5/A -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
Teollinen, ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
84%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Koko/mitat
4,72" pit. x 1,24" lev. x 3,23" kork. (119,9mm x 31,5mm x 82,0mm)
Jännite - lähtö 1
5V
Hyväksyjä
CE
Sähkövirta - lähtö 1
10 A