HWS30A-15/A
DigiKeyn tuotenumero
285-2252-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HWS30A-15/A
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 15V 30W
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 15V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
EDA/CAD-mallit
HWS30A-15/A -mallit
Sovellukset
Teollinen, ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Tehokkuus
0.87
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Koko/mitat
3,74" pit. x 1,24" lev. x 3,23" kork. (95,0mm x 31,5mm x 82,0mm)
Jännite - lähtö 1
15V
Hyväksyjä
CE
Sähkövirta - lähtö 1
2 A