HWS3000GT-60
DigiKeyn tuotenumero
285-HWS3000GT-60-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HWS3000GT-60
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 60V 3000W
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 60V 170 – 265 VAC (3-vaihe) Tulo
EDA/CAD-mallit
HWS3000GT-60 -mallit
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Tehokkuus
92%
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, PFC, Etäkäynnistys ja -sammutus, Yleistulo
Jännite - tulo
170 – 265 VAC (3-vaihe)
Koko/mitat
10,60" pit. x 5,90" lev. x 2,40" kork. (269,2mm x 149,9mm x 61,0mm)
Jännite - lähtö 1
60V
Hyväksyjä
CE, UKCA
Sähkövirta - lähtö 1
50 A
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 2
50 A