HWS3000G-130
DigiKeyn tuotenumero
285-HWS3000G-130-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HWS3000G-130
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 130V 3016W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 130V 85 – 265VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HWS3000G-130 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
93%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, PFC, Etäkäynnistys ja -sammutus, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Koko/mitat
10,60" pit. x 5,90" lev. x 2,40" kork. (269,2mm x 149,9mm x 61,0mm)
Jännite - lähtö 1
130V
Hyväksyjä
CE, UKCA
Sähkövirta - lähtö 1
23.2 A
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 2
23.2 A