HWS300-48
DigiKeyn tuotenumero
285-1327-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HWS300-48
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 300W
Tarkka kuvaus
Koteloitu, Suojapinnoitettu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 85 – 265VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
HWS300-48 -mallit
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Tehokkuus
85%
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu, Suojapinnoitettu
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Koko/mitat
6,50" pit. x 2,40" lev. x 3,23" kork. (165,1mm x 61,0mm x 82,0mm)
Jännite - lähtö 1
48V
Hyväksyjä
CE
Sähkövirta - lähtö 1
7 A