HWS15A-15/A
DigiKeyn tuotenumero
285-2246-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HWS15A-15/A
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 15V 15W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 15V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
EDA/CAD-mallit
HWS15A-15/A -mallit
Jännite - erotus
3 kV
Tehokkuus
80%
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Koko/mitat
3,15" pit. x 1,24" lev. x 3,23" kork. (80,0mm x 31,5mm x 82,0mm)
Jännite - lähtö 1
15V
Sähkövirta - lähtö 1
1 A