HWS150A-5/ME on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 29
Tekniset tiedot
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 85 – 265VAC Tulo
HWS150A-5/ME
DigiKeyn tuotenumero
285-HWS150A-5/ME-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HWS150A-5/ME
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 5V 150W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HWS150A-5/ME -mallit
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Tehokkuus
0.87
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, PFC, Etätunnistus, Yleistulo
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Koko/mitat
6,30" pit. x 3,23" lev. x 1,65" kork. (160,0mm x 82,0mm x 42,0mm)
Jännite - lähtö 1
5V
Sähkövirta - lähtö 1
30 A