HWS150A-3
DigiKeyn tuotenumero
285-HWS150A-3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HWS150A-3
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 3.3V 150W
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
EDA/CAD-mallit
HWS150A-3 -mallit
Jännite - erotus
3 kV
Tehokkuus
84%
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etätunnistus, Yleistulo
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Koko/mitat
6,30" pit. x 1,65" lev. x 3,23" kork. (160,0mm x 42,0mm x 82,0mm)
Jännite - lähtö 1
3,3V
Sähkövirta - lähtö 1
30.3 A