HWS150A-15/HD
DigiKeyn tuotenumero
285-HWS150A-15/HD-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HWS150A-15/HD
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 15V 150W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys, Suojapinnoitettu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 15V 85 – 265VAC, 120 – 370VDC Tulo
EDA/CAD-mallit
HWS150A-15/HD -mallit
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Tehokkuus
0.89
Toimintalämpötila
-10°C – 71°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys, Suojapinnoitettu
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Yleistulo
Jännite - tulo
85 – 265VAC, 120 – 370VDC
Koko/mitat
6,30" pit. x 3,23" lev. x 1,46" kork. (160,0mm x 82,0mm x 37,0mm)
Jännite - lähtö 1
15V
Sähkövirta - lähtö 1
10 A