HWS150A-12
HWS150A-12
HWS150A-12
DigiKeyn tuotenumero
285-HWS150A-12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HWS150A-12
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 150W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HWS150A-12 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
Teollinen, ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
0.88
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etätunnistus, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Koko/mitat
6,30" pit. x 1,65" lev. x 3,23" kork. (160,0mm x 42,0mm x 82,0mm)
Jännite - lähtö 1
12V
Hyväksyjä
CE
Sähkövirta - lähtö 1
13 A