HWS100A-5/HD
DigiKeyn tuotenumero
285-HWS100A-5/HD-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HWS100A-5/HD
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 5V 100W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys, Suojapinnoitettu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 85 – 265VAC, 120 – 370VDC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HWS100A-5/HD -mallit
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Tehokkuus
86%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-10°C – 71°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys, Suojapinnoitettu
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Yleistulo
Jännite - tulo
85 – 265VAC, 120 – 370VDC
Koko/mitat
6,32" pit. x 1,12" lev. x 3,27" kork. (160,5mm x 28,5mm x 83,0mm)
Jännite - lähtö 1
5V
Sähkövirta - lähtö 1
20 A