GXE600-24/A
DigiKeyn tuotenumero
GXE600-24/A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GXE600-24/A
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GXE600-24/A -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
95%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus, Valmiustilan lähtö, Yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
10,00" pit. x 5,00" lev. x 1,61" kork. (254,0mm x 127,0mm x 41,0mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CE
Jännite - lähtö 1
24V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
25 A