GUS600-48/R
DigiKeyn tuotenumero
285-GUS600-48/R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GUS600-48/R
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 604.8W
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 85 – 264VAC Tulo
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
95%
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, Yleistulo
Koko/mitat
6,14" pit. x 4,00" lev. x 1,61" kork. (155,9mm x 101,6mm x 41,0mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Jännite - lähtö 1
48V
Sähkövirta - lähtö 1
12.6 A