GUS600-24/R
DigiKeyn tuotenumero
285-GUS600-24/R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GUS600-24/R
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 264VAC Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Laboratorio
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
95%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, Yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
6,14" pit. x 4,00" lev. x 1,61" kork. (155,9mm x 101,6mm x 41,0mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV, UKCA
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
61010-1; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
25 A