GUS350-36/ADJ
DigiKeyn tuotenumero
285-GUS350-36/ADJ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GUS350-36/ADJ
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 36V 350W
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 36V 85 – 265VAC Tulo
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
95,5%
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
Koko/mitat
5,00" pit. x 4,00" lev. x 1,61" kork. (127,0mm x 101,6mm x 41,0mm)
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Jännite - lähtö 1
36V
Sähkövirta - lähtö 1
9.8 A