GUS350-12/ADJ
DigiKeyn tuotenumero
285-GUS350-12/ADJ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GUS350-12/ADJ
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 350W
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 85 – 265VAC Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Laboratorio
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
95%
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
5,00" pit. x 4,00" lev. x 1,61" kork. (127,0mm x 101,6mm x 41,0mm)
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Hyväksyjä
CE, UKCA
Jännite - lähtö 1
12V
Vakionumero
61010-1; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
29.2 A