GQA2W004A280V-0P7-R
GQA2W004A280V-0P7-R
GQA2W004A280V-0P7-R
DigiKeyn tuotenumero
285-2708-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GQA2W004A280V-0P7-R
Kuvaus
DC DC CONVERTER 28V 120W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 28V 4,28A 9V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GQA2W004A280V-0P7-R -mallit
Kategoria
Jännite - erotus
3 kV
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP, OVP
Pakkaustapa
Kaukalo
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
0.89
Tyyppi
Eristetty moduuli
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
Quarter Brick
Tulojännite (min.)
9V
Koko/mitat
2,39" pit. x 1,95" lev. x 0,50" kork. (60,6mm x 49,5mm x 12,7mm)
Tulojännite (maks.)
36V
Valmistajan laitepakkaus
Quarter Brick
Jännite - lähtö 1
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Virta - lähtö (maks.)
4,28A
Hyväksyjä
CE
Teho (wattia)
120 W