EZA2500-32048
DigiKeyn tuotenumero
285-EZA2500-32048-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EZA2500-32048
Kuvaus
DC/DC CONVERTER 48V 320V 2500W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu, Kaksisuuntainen DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V / 320V 52A / 7,8A 60V / 380V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EZA2500-32048 -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö 1
48V / 320V
Valmistaja
TDK-Lambda
Virta - lähtö (maks.)
52A / 7,8A
Sarja
Teho (wattia)
2500W
Pakkaustapa
Irtotavara
Jännite - erotus
3 kV
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Tyyppi
Koteloitu, Kaksisuuntainen
Tehokkuus
92%
Tulojännite (min.)
36V / 300V
Toimintalämpötila
-10°C – 40°C
Tulojännite (maks.)
60V / 380V
Asennustyyppi
Telinekiinnike
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
15,75" pit. x 16,65" lev. x 1,72" kork. (400,0mm x 422,8mm x 43,6mm)