DTM165PW480C
DigiKeyn tuotenumero
285-2408-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DTM165PW480C
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 165W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
48V 165 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
165 W
Valmistaja
TDK-Lambda
Sovellukset
Lääketieteellinen
Sarja
Tehokkuus
Taso V
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
0°C – 60°C
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Lähtöliitin
Teho, DIN, 4 nastaa
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
41,34" (1,05m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
6,69" pit. x 3,35" lev. x 1,73" kork. (170,0mm x 85,0mm x 44,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CE
Lähtöjännite
48V
Paino
1,8 lbs (816,5 g)
Virta - lähtö (maks.)
3,44A