DT62PW120D
DigiKeyn tuotenumero
285-2443-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DT62PW120D
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 65 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Valmistaja
TDK-Lambda
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 2
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
Teho, DIN, 4 nastaa
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
41,34" (1,05m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
5,20" pit. x 2,71" lev. x 1,57" kork. (132,0mm x 69,0mm x 40,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CE
Lähtöjännite
12V
Paino
0,882 lb (400,07 g)
Virta - lähtö (maks.)
5,41A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
65 W