DT100PW120D
DigiKeyn tuotenumero
285-2460-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DT100PW120D
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 100W
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 100 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
100 W
Valmistaja
TDK-Lambda
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Tehokkuus
Taso VI
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
0°C – 60°C
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
Teho, DIN, 4 nastaa
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
41,34" (1,05m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
6,70" pit. x 3,35" lev. x 1,73" kork. (170,0mm x 85,0mm x 44,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Paino
1,8 lbs (816,5 g)
Lähtöjännite
12V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
8,34A