DRL100-24-1/C2
DigiKeyn tuotenumero
285-2948-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRL100-24-1/C2
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 101W
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 4,2A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DRL100-24-1/C2 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
4,2A
Valmistaja
TDK-Lambda
Teho (wattia)
101W
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
Vaaralliset sijainnit, ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
90%
Tulon tyyppi
AC tai DC
Toimintalämpötila
-20°C – 71°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
1
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
2,19" pit. x 2,83" lev. x 3,58" kork. (55,6mm x 72,0mm x 90,9mm)
DC-jännite - tulo (min.)
120V
Hyväksyjä
CE
DC-jännite - tulo (maks.)
373V
Päätuotenumero
Jännite - lähtö 1
24V