DRB480-72-3-A1
DigiKeyn tuotenumero
285-DRB480-72-3-A1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRB480-72-3-A1
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 72V 480W
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 72V 6,7A
EDA/CAD-mallit
DRB480-72-3-A1 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
482W
Tehokkuus
95,8%
Toimintalämpötila
-25°C – 55°C
Koko/mitat
5,86" pit. x 2,56" lev. x 5,08" kork. (148,8mm x 65,1mm x 129,0mm)
AC-jännite - tulo
350 – 575 VAC (3-vaihe)
Jännite - lähtö 1
72V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
6,7A