DRB480-24-3-A1
DigiKeyn tuotenumero
285-DRB480-24-3-A1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRB480-24-3-A1
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 480W
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 20A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DRB480-24-3-A1 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
480W
Valmistaja
TDK-Lambda
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Laboratorio
Sarja
Tehokkuus
95,1%
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-25°C – 55°C
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus
Tulon tyyppi
AC
Koko/mitat
5,86" pit. x 2,56" lev. x 5,08" kork. (148,8mm x 65,1mm x 129,0mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Vakionumero
60950-1; 61010-1; 62368-1
AC-jännite - tulo
350 – 575 VAC (3-vaihe)
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Jännite - lähtö 1
24V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
20A