DRB120-12-3-A1
DigiKeyn tuotenumero
285-DRB120-12-3-A1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRB120-12-3-A1
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 12V 10A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DRB120-12-3-A1 -mallit
Kategoria
Jännite - erotus
3.51 kV
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Laboratorio
Sarja
Tehokkuus
89,4%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-25°C – 55°C
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus
Tulon tyyppi
AC
Koko/mitat
5,44" pit. x 5,08" lev. x 2,17" kork. (138,2mm x 129,0mm x 55,1mm)
Hyväksyjä
CE
AC-jännite - tulo
350 – 575 VAC (3-vaihe)
Vakionumero
61010-1;60950-1;62368-1
Jännite - lähtö 1
12V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Virta - lähtö (maks.)
10A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
120W