D1SE480-24-A4
DigiKeyn tuotenumero
285-D1SE480-24-A4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
D1SE480-24-A4
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 480W
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 20A
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
20A
Teho (wattia)
480W
Sarja
Jännite - erotus
5 kV
Tehokkuus
95,1%
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
5,09" pit. x 2,36" lev. x 4,92" kork. (129,3mm x 59,9mm x 125,0mm)
DC-jännite - tulo (min.)
110V
DC-jännite - tulo (maks.)
250V
Jännite - lähtö 1
24V