D1SE240-24-A3
DigiKeyn tuotenumero
285-D1SE240-24-A3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
D1SE240-24-A3
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 240W
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 10A
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
10A
Teho (wattia)
240W
Sarja
Jännite - erotus
5 kV
Tehokkuus
94,4%
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
5,01" pit. x 1,73" lev. x 4,92" kork. (127,3mm x 43,9mm x 125,0mm)
DC-jännite - tulo (min.)
110V
DC-jännite - tulo (maks.)
250V
Jännite - lähtö 1
24V