D1SE120-24-A3
DigiKeyn tuotenumero
285-D1SE120-24-A3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
D1SE120-24-A3
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 120W
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 5A
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
5A
Valmistaja
TDK-Lambda
Teho (wattia)
120W
Sarja
Jännite - erotus
5 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Laboratorio
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
92%
Tulon tyyppi
AC tai DC
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
1
Ominaisuudet
IP20, Yleistulo
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
4,34" pit. x 1,50" lev. x 4,92" kork. (110,2mm x 38,1mm x 125,0mm)
DC-jännite - tulo (min.)
110V
Hyväksyjä
BIS, CE, UKCA
DC-jännite - tulo (maks.)
250V
Vakionumero
61010-1; 62368-1
Jännite - lähtö 1
24V