CUS800M-12
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS800M-12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS800M-12
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 680W
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 85 – 265VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CUS800M-12 -mallit
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
92,5%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Valmiustilan lähtö, Yleistulo
Koko/mitat
6,71" pit. x 3,35" lev. x 1,67" kork. (170,5mm x 85,0mm x 42,5mm)
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Hyväksyjä
CE, UKCA
Jännite - lähtö 1
12V
Sähkövirta - lähtö 1
56.7 A